Historicky přesné… Legíny?!

Ať už legíny milujete nebo nenávidíte, ty z Lorica Clothing si rozhodně vaši pozornost zaslouží. Jejich návrhářky se totiž inspirovaly středověkým brněním. 

924
views

Kickstarterová kampaň na legíny inspirované středověkým brněním se na crowdfundingovém serveru objevila koncem února. Požadovanou částku deseti tisíc dolarů získala Elena Hutchinson z Lorica Clothing během jednoho týdne a v půlce března na sebe legíny vybraly přes 70 000 dolarů.


Vlastně se není moc čemu divit – legíny volně inspirované historií (vesmírem, koťátky, vlastně čímkoliv co vás napadne) nejsou ničím novým. Ale Elena a její tým zašly mnohem dál a rozhodly se legíny navrhnout s historickou přesností a tím si hned získaly srdce všech milovníků historie.

Kromě historie však Lorica Clothing myslí i na planetu. Materiál legín je ze 14 %  z elastických vláken a zbývajících 86 % je z plastových lahví recyklovaných na příze. Na jedny legíny podle Eleny připadne materiál až z dvaceti PETek.

Oproti své předloze a navzdory nezvyklému materiálu legíny vznikají s příslibem, že se v nich budete cítit jako v bavlnce.

Ať už cvičíte jógu, běháte, nebo se potíte raději při zvedání těžkých vah, tyto legíny budou skvělou motivací už žádný trénink neprošvihnout. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář
Vložte své jméno