Hry zdarma, nebo za pár kaček 2

Protože je internet velké místo, na kterém by vám mohlo leccos uniknout, budeme se vás snažit upozorňovat na zajímavé hry, které jejich tvůrci uvolnili zdarma ke stažení. Druhý díl nám vyšel akorát před víkendem, snad si vyberete! :-)

63
views

Dnes se můžete těšit na druhoválečnou akci z tropického ráje, postapo MMO smrdící benzínem a oldschool point&click klasiku. 

Medal of Honor: Pacific Assault

V rámci nabídky On the House je teď na Originu zdarma ke stažení FPS z druhé světové války Medal of Honor: Pacific Assault.

Ve hře z roku 2004 zasazené do různých oblastí Pacifiku se ocitnete v kůži vojáka americké armády Tommyho Conklina, který je členem výsadku na atol Tarawa. V průběhu hry si s ním projdete peklem války v džungli na známých bojištích jako například Guadalcanal, Šalamounovy ostrovy, atol Malkin a mnoho dalších.

MoH: PA měl velmi kvalitní produkci a tak podporuje certifikaci THX, ma krásné animované menu a na svou dobu velmi podařenou umělou inteligenci jak nepřátel, tak spolubojovníků.

Origin.com/MoH

Crossout

Druhá hra, kterou byste neměli minout, je free to play MMO Crossout, která nedávno přešla do otevřeného beta testu. Crossout by se dal přirovnat ke hře War Thunder od stejných autorů – Gaijin Entertainment. Narozdíl od něj je však Crossout akčnější a svižnější, ale hlavně si svá bojová pojízdná monstra skládáte od píky ze stovek různých dílů. Ty jsou navíc rozděleny podle pěti různých herních frakcí. Díky tomu si každý může poskládat svůj stroj přesně podle vlastních představ.

Hra nabízí klasické PvP, PvE, plnění misí a navíc mód, ve kterém si postavíte obrovské monstrum – Leviathana, se kterým se postavíte proti početní převaze ostatních hráčů.

Crossout.net

Beneath a Steel Sky

Třetí hra, kterou jsem pro vás našli je legenda point&click adventurBeneath a Steel Sky.

Hra je na gog.com volně ke stažení již delší dobu, ale možná jste ji přehlédli, což by byla velká škoda.

Beneath a Steel Sky vás přenese do cyberpunkové dystopické budoucnosti, ve která byla Země zasažena planetární katastrofou. Ujmete se v ní postavy jménem Robert Foster, kterou doprovází droid Joey a čeká vás s ní ve hře útěk ze zajetí, výlet do virtuální reality a mnoho dalšího. Pokud jste tento skvost přehlédli, či jste po letech dostali chuť si ho znovu zahrát, hurá do toho.

Gog.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář
Vložte své jméno