Hry zdarma, nebo za pár kaček

Protože je internet velké místo, na kterém by vám mohlo leccos uniknout, budeme se vás snažit upozorňovat na zajímavé hry, které jejich tvůrci uvolnili zdarma ke stažení.

336
views

Hned za začátku jsme  pro vás  objevili jedno  legendární RTS,  klasického zástupce point&click adventur a skvělé  FPS, které  však bylo zastíněno svým slavnějším  bratříčkem.

StarCraft

První hrou na kterou vás dnes upozorníme, protože byla uvolněna volně ke stažení, není nic menšího, než RTS z roku 1998 StarCraft 1 i s datadiskem Brood War od Blizzard Entertainment. Děj SC se odehráva na přelomu 25. a 26. stol. a zaměřuje se na konflikt mezi třemi rasami. Ze Země vyhoštěnými lidmi – Terrany, rychle se množícími hnusáky Zergy a technologicky vyspělými Protossy. Každá rasa má svoji unikátní kampaň se skvělým příběhem, po jejichž dohrání vás čeká dalších spousty hodin zábavy ve hře po síti. Ať už jste tuhle pecku z jakéhokoliv důvodu nehráli, nebo jen chcete nostalgicky zavzpomínat na dlouhé hodiny strávené u této skvělé strategie, určitě si ji stáhněte. Za zmínku rozhodně stojí, že Blizzard oznámil na letošní léto vydání HD verze StarCraft Remastered.

https://eu.battle.net/shop/en/product/starcraft

Syberia II

Druhou hrou je point&click adventurní skvost z roku 2004 Syberia II. Děj této hry navazuje přesně tam, kde skončil děj prvního dílu, kdy se dvěma společníky (Hansem a Oscarem) dorazíte vlakem, který táhne natahovací lokomotiva do zasněžené vísky Romansburg. Pokud budete chtít hrát sérii od začátku, můžete si Syberii I pořídit například za krásných 95 Kč na Xzone.cz. Pokud vás hra nadchne, určitě vás potěší, že nedávno vyšel její třetí díl, který se dá koupit jak v normální verzi tak v krásné sběratelské edici .

https://www.origin.com/irl/en-us/store/syberia/syberia-2/standard-edition

Shadow Warrior Classic

Dnešní třetí a poslední hrou, kterou si můžete stáhnout zdarma, je klasická doomovka od tvůrců legendy Duke Nukem 3D, Shadow Warrior. Hra sice nedosáhla takové slávy jako Duke Nukem 3D, ale stále se jednalo o solidní FPS se skvělou hratelností a trochu parodickým nádechem. Ve hře Shadow Warrior se zhostíme role moderního ninja bojovníka  Lo Wanga a budeme se probojovávat skrz hordy démonů za účelem nalezení meče Nobitsura Kage.

http://store.steampowered.com/app/238070/?l=czech

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář
Vložte své jméno