Modiphius Entertainment chystá deskovku ze světa Falloutu

Fanoušci Falloutu a deskových se konečně dočkali. Deskovka z oblíbeného postapokalyptického universa by měla vyjít na podzim letošního roku.

597
views

Pokud jste jako já blázen do deskovek a k tomu fanda Falloutu, tak vás stejně jako mě musela už delší dobu trápit jedna otázka: Jak to,  že ze světa Falloutu ještě žádná deskovka neexistuje?

To už však neplatí a my se můžeme začít radovat, protože společnost Modiphius Entertainment (tvůrci her ze světa Mutant Chronicles,  DUST Adventures,  Achtung! Cthulhu atd.) oznámila, že pracuje na wargame Fallout: Wasteland Warfare. Pokud půjde všechno podle plánu, měla by vyjít na podzim tohoto roku.

Tvůrci zveřejňují informace postupně, zatím víme, že hra bude čerpat inspiraci z několika titulů universa Falloutu a co se samostatného obsahu hry týče, ten by měl být založen na taktických scénářích, které budou umožňovat jak PvP,  ve kterém mezi sebou budou hráči soupeřit o přežití v pustině, tak i solo-play s příběhovými misemi, či zdokonalováním budované osady.


Hráči se také budou moci spojit v co-op hře a společně budovat a bránit vetší osady, nebo plnit těžší mise.

Hra bude obsahovat 32 mm vysoké figurky ze široké škály frakcí, modely budov i menších doplňků, jako automat na Nuka-Colu, vraky aut apod.

Fallout: Wastland Warfare sice nevyjde pomocí Kickstarteru, jak je poslední dobou zvykem,  ale bonusy k předobjednávkám, které by měly být spuštěny v létě, autoři přesto slibují.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář
Vložte své jméno