Podívejte se na trochu jiné Star Wars: Síla se probouzí s Markem Hamillem v roli Sola

254
views

Hamill je možná mezi veřejností nejznámější jako syn obávaného Dartha Vadera, ale jeho opravdu silná herecká stránka spočívá v dabingu.

Můžete ho znát z nespočtu animovaných seriálů. Nejvíce vyčnívá ve své roli Jokera v animovaných seriálech, filmech a videohrách z DC Universa, a to už od roku 1992.

Hamillův hlas se objevuje také například v seriálu Spider-Man z roku 1995 nebo ve filmové Futuramě (Futurama: Benderovo parádní terno). Rád také mluví sám sebe, objevil se v seriálech Simpsonovi (dokonce i ve filmu Bartovy hvězdné války: Simpsonovi vrací úder) a Griffinovi. O animovaných seriálech ze světa Star Wars se snad zmiňovat ani nemusíme.

Jeho nejnovější „role“ je však jiná. Vrací se v ní k filmu, v němž nepromluvil jediného slova a to v roli Hana Sola. Ve videu „The Force Awakens: A Bad Lip Reading” (Síla se probouzí: Špatné odezírání ze rtů) si svou mlčenlivou roli trošičku škodolibě a brutálně zábavně kompenzuje.

Podívejte se sami.

Hamillovi není cizí ani politická satira. Stejně jako velká řada ostatních amerických celebrit, ani jeho  vyjadřování amerického prezidenta Donalda Trumpa nenechává chladným, ale i s tím si poradil po svém a namluvil některé jeho tweety Jokerovým hlasem.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář
Vložte své jméno